[N] KnK longboard camp – GNAR SLOVENIA FREERIDE #2#

1. června 2011 v 14:14 | dhsk8 |  [N]EWS

REGISTRACE ZAČALA 2.6. !!

INFO: http://knk.longboard.si/

V půlce srpna 14-22|8 je ve Slovinsku na pořadu již třetí ročník KnK longboard campu. Letos jde však o přelomovou událost, která dovolím si říct nemá v Evropě obdoby. Jedná se o 7 denní freeride na 3 různých tratích + bonusový závod o prize money!!! Předběžné informace, které jsem právě dostal od samotného organizátora Mihaela Zadravce (SLO) jsou ty, že v ceně 100 Euro je bus, který jezdce bude vozit na kopce a camp, kapacita je nastavena pro max 150 jezdců. To co vidíte na obrázku je ten hlavní kopec s největším počtem (18) zatáček na délce cca 4km. Dále jsou tam další 2 kopce o délkách přes 3km, které nabídnou možnost jezdit i naprostým začátečníkům.


REGISTRUJTE SE CO NEJRYCHLEJI, DÁ SE OČEKÁVAT, ŽE KAPACITA BUDE RYCHLE NAPLNĚNA.

REGISTROVÁN JE V TUTO CHVÍLI I MISCHO ERBAN (CZE/CAN) A VY TAK MÁTE MOŽNOST SI ZAJEZDIT S TÍMTO PROFÍKEM, KTERÝ MLUVÍ PLYNNĚ ČESKY, ZÍSKAT OD NĚJ PÁR RAD.


Více info očekáváme v nejbližších dnech…akce už se po evropě začíná rozkřikovat, tak nezaspěte. Tady nelze chybět. Kdo byl na Slovinském úvodním závodě letošní sezóny, ví že Slovinsko má nádhernou krajinu na severu balkánu, je to slovanská země a od místa akce je to jen 70km k Chorvatskému moři.


WEAR A HELMET!! dhsk8
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wedding dresses brisbane wedding dresses brisbane | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:57 | Reagovat

Is it a big deal when you are ot yet ready to update, lol! Take time with the previous one because many are not yet explored.
http://www.dimdress.com/Mother-of-the-Bride-Dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama