Únor 2011

[T] Lenna Ajtakrajta Salačová

28. února 2011 v 22:55 | MiC 666 |  [T]EAM
Je mi ctí Vám představit tu skromnou sexy holku z Vrchlabí co v českém Lb nejvíce znamená, co předjíždí kluky na Senince, tu která skončila v IGSA rakingu na 4. místě, tu co měla odvahu vyrazit na tři týdny po závodech s bandou pěti floutků... Lennu Ajtakrajta Salačovou!!!

Brno May Days 2010

[V] Landyachtz Longboards - Eh Team Episode 14 - Skatecation

7. února 2011 v 8:46 | dhsk8 |  [V]IDEO
Hugh Johnston a Dillon Stephens a jejich 3 mesice cestování po jížní americe. Ze San Franciska do Peru na závod Tarma Peru, který je pro tento rok, jako jeden ze závodů světového poháru. Dále cesta do Brazílie na Teutonia. Poslední zastávkou je Festival de la Bajada v Bogota/Kolumbie.


[C] UKRADENA DESKA - Sector9 RaceDeck 38" - PRAHA

1. února 2011 v 13:35 | dhsk8 |  [C]O SE NEVEŠLO
V neděli 30.ledna kolem poledne byla našemu přiteli ve zbrani Jardovi "Vincenzo" Kejřovi ukradena deska  a to v PRAZE v metru na NÁRODNÍ TŘÍDĚ jedná se o prkno Sector 9 Race Deck a trucky Kahalani (frezovane, drahe zavodni trucky) kolečka ranžová Orangatang 4 prezident. 

Vincenzo napsal:
zdarec lidi... nebyl bych to ja dybych alespon jednou do roka neprisel o prkno... takze sem vas chtel poprosit, esli byste nemeli po praze otevreny oci, pac mi na narodce v metru naka socka zase stipla prkno...:(
¨
byl to teb muj zkracenej S9 RACEDECK s trosku odrenejma KAHALANI a hodne sjetejma oranzovejma O-TANGAMA 4 PRESIDENT....

kdyby ste ho nekdo zahlidli, nebo nekde objevili, budu fakt vdecnej za JAKYKOLI info.... odmena vas v podobe nejaky flasky nebo tak vas urcite nemine....


S9 - Vincenzo 2