Srpen 2010

[Z] Ekstremsportveko - Norway 2010

31. srpna 2010 v 21:50 | rogul |  [Z]ÁVODY
Ekstremsportveko.com
jak již název napovídá je týdenní festival extrémních sportů a to od paragladingu, raftingu, mtb, lezení, kajaky, base jump, až po longboarding. Akce se letos konala na přelomu června a července v malém městečku Voss - Norsko. A kromě místních kluků z Norska a Švédska se jich zúčastnili také Louis Pilloni (USA) Jackson Shapiera (AUS) Corey Leeson (AUS) Ti se však během dní před závodem věnovali také poznávání a sjíždění nejšílenějších kopců v okolí, jejich průvodcem byl Robin Sandberg (SWE) který je původem švéd, ale žije a pracuje v norském Oslu.

[V] EH Team - All in a days work - episode 10

29. srpna 2010 v 14:19 | rogul |  [V]IDEO
Je 29.srpen a před třemi dny se nám objevil další již 10 díl videa s názvem EH Team, kde se představují jezdci, produkty a ježdění lidí kolem továrny LANDYACHTZ. V tomto díle máte možnost náhlédnout klukům Dillon Stephens a Adam Yates do jejich pracovního dne, ale také jak cestou do práce a z práce prohánějí nejnovější model Landyachtz Mummy 2010. Adama původem z Austrálie, žijíciho ve Vancouveru mělo pár z nás možnost poznat loni na Kozakově :) a tak víme, že to umí nejen na prkně, ale i s holkama, což je ve videu vidět...


[S] Nová Seninka 3-5. září 2010

28. srpna 2010 v 13:18 | Lenna |  [A]KCE
Zdarec palec rideři a riderky!!!
Jako je každý rok zvykem, máme tu konec prázdnin a s tím oblíbený sraz na Nové Senince
Kdo tu nikdy nebyl o hodně přišel, a kdo nepřijede o hodně přijde! Kopec je ideální místo, jak pro začátečníky, tak pro downhillové nadšence .

Datum konání: 3. - 5. září

Trať se nachází v olomouckém kraji, nedaleko Šumperku. Je zde minimální provoz, takže se silnice vždy uzavře, aby jezdi měli jistotu, že po cestě nepotkáme auta. Trať je 3km dlouhá, široká se skvělým asfaltem bez děr.
U cíle za poslední zatáčkou máme prostory pro postavení stanů, hospůdka pro doplnění tekutin a něco k naplnění hladových žaludků, potůček, ohniště, několik míst pro zaparkování aut.
Z ohlasů to vypadá na spoustu nových tváří, takže chrániče, prkýnka, dobré počasí a budeme se těšit na kopci!!!


Krátké video ze srazu v roce 2009. Tvorba Vít Hašek

LB zdar

[V] KOZAKOV CHALLENGE 2010 by Crocan

26. srpna 2010 v 22:43 | rogul |  [V]IDEO
A je tu video do Crocana z letošního KOZAKOV CHALLENGE 2010, jedná se o první závod světového poháru v downhill skateboardingu ve východním bloku. Po loňském roce nám bohužel nevšlo počasí pro závodní den. A tak se ve středu jezdil freeride, jezdilo se v kuse celý den bez pauzy na oběd a stihlo se asi 16 jízd, cože je opravdu hodně. Ve čtvrtek se odjela svoukolvá kvalifikace, abychom mohli v pátek případně sobotu odjet závod, počasí se však umoudřilo až v sobotu zhruba kolem 5 hodiny odpolední.... Stand up: 1st Christoph Batt (SUI) 2nd Kevin Reimer (CAN) 3rd Jackson Shapiera (AUS)


[V] Orangatang videos

26. srpna 2010 v 17:41 | rogul |  [V]IDEO
V prvním videu se Vám představí Jackson Shapiera (AUS) jezdící Rayne Avenger, Kahalani 184 a Orangatang wheels, Jacko jezdí většinou fialová kola tedy tvrdost 83a a pokud si myslíte, že tenhle floutek z Australského Sydney je jen nějaká mánička, tak věřte, že je to řízek, který si to letos na mistrovství světa v Německu dal na druhé místo a na Kozákov Challenge dojel třetí. Pro video klikněte na název níže.