[V] Co stojí za to

3. května 2010 v 17:36 | rogul |  [V]IDEO
O tom že se longboarding vyvíjí v poslední době závratnou rychlostí ví každý kdo se v jeho světě aspoň trochu orientuje. Rád bych Vám tedy pro začátek, než se web rozjede nabídl pár zajímavých odkazu, zejména od kluků z díly SkateHouseMedia, kteří jsou velmi aktivní a dělají videa skoro kždyý týden.

Prvním z nich je nepochybně super záběr od Zaka Maytuma, který si an svém slalomáku dává Maryhill vedle borců jako K-Rimes, James Kelly ...  


Dalším jistě zajímavým počinem je video s Jamesem Kellym, který zvládá longboarding ve všech jeho podobách a to pořádný carving skloubený se slajdy


A abychom nezaháleli, je tu další video tentokráte od Sector9 známé Californské společnosti vyrábějící prkna. Jedná se o sestřih z menšího závodu, který nakonec vyhrál blonďák ze švédska jezdíci Sectro9 a Kahalani Erik Lundberg, dále jezdci Evren Ozan, což je mladík, který je sice juniorem, ale na loňském mistrovství světa v Austrálii se dostal až do malého finále i mezi muži a to je co říct.A o čem se v poslední době hodně hovoří?? No myslím, že už jste to všichni viděli a Ti z Vás co to ještě neviděli, tak se posaďte, protože to co předvádí Lois Pilloni a James Kelly, je umění :)

Tak to by mohlo pro začátek stačit, ať hned nevystřílíme všechny trumfy, ale ony se zase nějaké nové jistě brzy objeví :)

Allways wear helmet, cus rogul
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama