[S] BMD 2010 update

6. května 2010 v 13:20 | rogul |  [A]KCE
Přišlo mi pár mailů s dotazy zda můžou dojet, či jestli není akce pro zvané a taky, že už umíme zatáčet, tak jestli tam nováček nebude stranou??
Akci jsem loni udělal abychom se sešli tady v Brně a jezdili společně v co největší skupině lidí a protože se povedla, počasí i ježdění, tak bylo jasné, že bude další ročník, který je před námi již tento víkend.Letos jsem BMD chtěl udělat právě pro lidi, kteří začínají, ať už jezdit ráno do práce, či si chtějí večer užít surfing na asfaltu, nebo mají buňky na to jet 100kmh a chtějí začít s downhillem. Ale stále potřebují poradit, nebo nemají možnost jezdit ve více lidech, a musí tak jezdit sami. Sami jsme v podstatě nováčci, osobně jezdím na lb 4 roky, a donwhill 1 rok, ale po zkušenostech z Kozákov Challenge, kde jsme měli možnost jezdit se světovou dh špičkou, od kterých jsme samozřejmě okoukali styl ježdění a dostali nemálo rad. A tak je chceme předat dál. Vám co začíntáte, nebo jezdíte sami.

Akce má daný určitý harmonogram, který i přesto jak je podrobně rozepsaný, zřejmě nebude 100% dodržen, ani to není možné pokud nás bude aspoň tolik co loni. Takže telefon na mě Adam"rogul" 731 085 900 a jakmile budete v Brně, tak se ozvěte, nebo na email: ARoguljic@seznam.cz

Dokonce jsem teď dostal zprávu, že Mihael ze Slovinské Ljubjlany přijedou v 5 lidech.

Co ještě napsat? Asi jen tohle: vemte prkno, helmu, rukavice, nějakej cash večer na pivko případně na benzín do auta, či lístek na MHD, sadu oblečení na ježdění, ať se můžete obléci do suchého civilu, hlavně boty :) není příjemné chodit v nacucané houbě :) a pokud chcete přespat, tak spacák a karimatku.

Jo a vzhledem k počasí, které teď po celé ČR panuje, tak chci upozornit že se akce koná za každého počasí. Možná jste měli možnost vidět video od Crocana viz výše kde je vidět, že počasí také nebylo nejpřívětivější, i přesto jsme si dobře zajezdili. Video je zde:
Zde ještě pár odkazů na Brněnské webkamery Malinovského náměstí což je centrum města, Kraví Hora výhled na město z kopce naproti Špilasu a Kohoutovice, ta z Kohoutovic ukazuje přímo jednu z tras, na které se budeme prohánět :)

Když budete hodní, poejedem sem na tuto uzavřenou cestu, dnes jsem mluvil s revírníkem, a můžeme se tam vyvážet autem, jet o krasná cesta, rozjede se to tam i na 60kmh, na konci je protikopec, takže není potřeba brzdit, tedy ideál pro ty co chtějí jet rychle ale neumí ještě dobře brzdit.No to je myslím si pro teď vše.

Allways wear your helmet, zítra čau rogul
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rogul rogul | 6. května 2010 v 13:32 | Reagovat

Hehe, prosvítá slunko :) silnice suchý :) co víc si přát!

2 rogul rogul | E-mail | Web | 6. května 2010 v 21:28 | Reagovat

Trochu jsem pozměnil úvodní video, aneb druhá jízda na "igelitkách" koukněte na Míšu Hadičku, zajímavý výraz :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama